Інформаційно-комунікативні технології в демократизації владних відносин в Україні

Pavlo Zhadko

Анотація


Павло Жадько

Робота присвячена проблемам функціонування інформаційно-комунікативних технологій у сфері владних відносин в Україні. Автор аналізує роль інформаційно-комунікативних технологій в політичній складовій суспільства в межах євроінтеграційного змісту цього процесу. Виходячи з розуміння, що демократична система постійно потребує зворотного зв’язку за допомогою комунікації, робиться акцент на основні теоретичні положення здійснення політичної комунікації: політико-правове регулювання комунікативного процесу; особливості функціонування засобів масової інформації як посередника між владою і суспільством; легальність та публічність комунікативної сфери в усіх проявах її функціонування; складові інформаційного поля політичного життя суспільства. Характеризується низка наукових понять: політична комунікація, політична культура, етичні норми політичного життя суспільства, демократичний вектор політичного спілкування. Робота містить практичні рекомендації стосовно процесів взаємодії суб’єктів політичної та соціальної сфер, виходячи з політико-правових, етично-культурних та адміністративних положень.

Ключові слова: інформаційно-комунікативні технології, демократизація, владні відносини, політична комунікація, політична культура.


Повний текст:

PDF>PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Цей твір ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства — Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна.